MS World - Forum

Forum Serwera MS World

Ogłoszenie

Więcej info o nowym ots!
Kontakt gg: 4169327 lub email: strugi1991@gmail.com
Informujemy również, że przez Rexxara ots się rozpadł :) ciota zawsze ciotą będzie :D

#1 2009-04-30 17:51:33

Wyvorty

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-04-30
Posty: 1
Punktów :   

Uwagi!

Pomyślcie 2 razy zanim coś napiszecie... << To Na dobry początek

1. Tutora daje się komuś chodź trochę ogarniętemu (nie takiemu co używa słów typu spod sklepu jak nasz kolega Maxter, mam na myśli to że to dziecko nie potrafi napisać zdania bez kurwy lub innego pojazdu).
2. ROBI SIĘ CO DZIEŃ, CO UPDATE KOPIE ZAPASOWĄ SILNIKA I BAZY DANYCH !!
3. Osoba posiadająca GM nie powinien korzystać z jakichkolwiek przywilejów związanych z tym ze posiada GM aby poprawić stan swojej postaci na OTS
4. Każdy test przeprowadza się na KOPI ZAPASOWEJ SILNIKA.
5. cdn...

Nie piszcie w tym temacie dziwnych postów typu "Ale o co ci chodzi" "Ale dlaczego?" "Dobry pomysł"...
Edytujcie swoje posty a nie dodawajcie nowe... Zapisujcie tu tylko uwagi...

Ostatnio edytowany przez Wyvorty (2009-04-30 18:07:21)

Offline

 

#2 2009-04-30 17:52:13

Rexxarr

Użytkownik

Skąd: Jestem śmieciem z kosza
Zarejestrowany: 2009-04-26
Posty: 27
Punktów :   
WWW

Re: Uwagi!

O Co ci Dokladnie chodzi ?

@Edit

Ok Ok...Rozumiem Co do Maxtera To tylko nasz strugi nie chcial go Wyjebac z Ekipy bo to Wielkie kurwa Guru..

Co do Rozdawania Itemków. Prawda.. Teraz tego załuje i to bardzo ale co zrobić ,zależalo mi tylko na graczach ,zeby grali.. Wyvorty ty tak samo czasami chciales zebym ci cos sypną tak jak i twoi koledzy ; |

Co do kopii zapasowej silnika... z silnikiem jest wszystko porzadku nawet jak bym miał kopie bazy danych to i tak bym Wszystkiego od nowa nie zrobil dlaczego ? bo to strugi zrobil Baze Danych tak jak juz mowilem ja sie specjlaizuje tlyko w Mappingu ; |

Ostatnio edytowany przez Rexxarr (2009-04-30 18:06:02)


Ta dupa na awatarze jest mojego starego jak stara mu huja do ryja wkładała a on leżał i zrobiłem sobie awka:D hahahaahahahah

Offline

 

#3 2009-05-01 15:20:04

Strugi

Administrator

Zarejestrowany: 2009-04-16
Posty: 34
Punktów :   

Re: Uwagi!

Tak, stosowałem się do każdego z tych punktów ale co do rexxara
pkt 2,3 i 5 to norma

Tutora daliśmy na początek, aby zwiekszyli liczbę graczy i tak naprawde, żałuję, że Maxter go dostał, oraz żałuje, że Kiper w ogóle miał miejsce bytu na tym OTS

a tak ode mnie...

Bawie się OTSami już hmm 3,5 roku i wiem swoje, nie trzeba mnie naprawde pouczac

Offline

 

#4 2009-05-01 16:48:10

Rexxarr

Użytkownik

Skąd: Jestem śmieciem z kosza
Zarejestrowany: 2009-04-26
Posty: 27
Punktów :   
WWW

Re: Uwagi!

I.. ? Jedyne co źle zrobiłes to ,że Usunołeś cała baze danych -Pokazałes wszystkim ze miałes wyjebane na Tego Ots'a Jak i na graczy, zamiast zostawić mi OTs'a w tym graczy pokazales ze nie jestes czlowiekiem.


Ta dupa na awatarze jest mojego starego jak stara mu huja do ryja wkładała a on leżał i zrobiłem sobie awka:D hahahaahahahah

Offline

 

#5 2009-05-03 16:25:32

Strugi

Administrator

Zarejestrowany: 2009-04-16
Posty: 34
Punktów :   

Re: Uwagi!

Ale z Ciebie pizdak zajebany
prosiłem zebys wyslał mi silnik kurwa szczurze, to powiedziałeś "dobra narq"
po czym wchodze do bazy danych a tam hasło już zmienione, na szczęście wiedziałem na jakie, to co mi innego pozostało kurwo?

Offline

 

#6 2009-05-03 17:24:53

Rexxarr

Użytkownik

Skąd: Jestem śmieciem z kosza
Zarejestrowany: 2009-04-26
Posty: 27
Punktów :   
WWW

Re: Uwagi!

Hehe jest zuy bo ja mam juz projekt na dedyku a ty nie ? Kurwo to se mozesz mowic do swoich koleguf :>
A O wyslaniu silnika rozmawialismy na gg Zablokowales mnie bo juz miales dosc jak cie jechalem a szczegolnie jak tapek sie dolaczyl hahah jaka mial breche u mnie na gg z ciebie.

Pozdro pajacu


Ta dupa na awatarze jest mojego starego jak stara mu huja do ryja wkładała a on leżał i zrobiłem sobie awka:D hahahaahahahah

Offline

 

#7 2009-05-04 18:11:08

Strugi

Administrator

Zarejestrowany: 2009-04-16
Posty: 34
Punktów :   

Re: Uwagi!

Rexxarr napisał:

Hehe jest zuy bo ja mam juz projekt na dedyku a ty nie ? Kurwo to se mozesz mowic do swoich koleguf :>
A O wyslaniu silnika rozmawialismy na gg Zablokowales mnie bo juz miales dosc jak cie jechalem a szczegolnie jak tapek sie dolaczyl hahah jaka mial breche u mnie na gg z ciebie.

Pozdro pajacu

Ej smieciu smiecu xD xD xD
O wysłaniu silnika rozmawialsmy na gg i to wszystko wkleiłem tutaj, zablokowałem Cię dopiero 2 albo 3 dni pozniej.. nie odwaracaj kota ogonem, a na Tapka sram jest równie chory na umysł jak Ty xd hahahahahhahahahah

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.hiphopcytaty.pun.pl www.logistykajakosc.pun.pl www.mlodzidemokraci.pun.pl www.przygody-w-berk.pun.pl www.pixelart.pun.pl